КатегорииНовости

  • 10 Октября 2019
    Надійна заміна підростає
     Цього року, 10 жовтня, у Великокопанівському лісництві відбулася п'ята відкрита військово-патріотична спортивна гра "Творці сучасності", присвячена... 
  • 02 Октября 2019
    Гра "Творці Сучасності" 2019
    Запрошуємо 10 жовтня до Великокопанівського лісництва де відбудеться п'ята відкрита військово-патріотична гра "Творці сучасності". Початок о 9:00.
все новости

Правова база

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР. ЗА, ЧИ - ПРОТИ?

                                         ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР. ЗА, ЧИ - ПРОТИ?

     З набранням чинності положеннями Сімейного кодексу України ( 01.01.2004 року), на теренах  країни з’явилось нове для наших громадян поняття - ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР. Що це за правовий інститут, які в нього недоліки, а які переваги? Спробуємо розібратися.

  1.Що таке шлюбний договір. Хто має право  його укладати?

     Відповідно до ч.1.ст.92 Сімейного кодексу України ( далі за текстом - СК України), шлюбний договір – це договір, який може бути укладено особами,  які  подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям. Тобто чинне законодавство надає право на укладення шлюбного договору тільки нареченим, або особам які вже перебувають у шлюбі. Якщо шлюб реєструється неповнолітньою особою ( тобто особою у віці від 14 до 18 років) на укладення шлюбного договору до реєстрації шлюбу потрібна письмова згода їх батьків або  піклувальників, засвідчена нотаріусом (ч.2. ст. 92 СК України).

    
Подробнее...