Літературний жанр

Без строку давності

OBLOZHKA GL

Анонс

Грабко Анатолій Антонович

Без строку давності


Подробнее...
 

Анатолій Грабко

 

grabko

Грабко Анатолій Антонович

Народився 16 червня 1943 року в селі Кирилівці Красноградського району Харьківської області в сім'ї колгоспників. З 1962 по 1967 роки проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії. Трудову діяльність розпочав у 1967 році на Херсонському бавовняному комбінаті.Протягом 1968-1978 років працював механіком Каховського рефрежираторного депо, машиністом склоформуючих машин Херсонського заводу скловиробів. Без відриву від виробництва закінчив відділення журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. Член Національної спілки журналістів України. З 1981 року розпочав журналістську діяльність в Херсонській обласній газеті "Наддніпрянська правда" кореспондентом відділу листів, потім - відділу промисловості і транспорту. З 1983 по 2010 роки працював на різних посадах в редакціях газет "Чорноморець" Скадовського району, "Заповіти Леніна", "Голопристанський вістник", "Рідна Пристань" Голопристанського району. З 2004 року по теперішній час написані та видані друком художньо - документальні видання та збірки оповідань, роман - фентезі.

 

Список літератури:

 

  1. Грабко А. Короткі зустрічі: Оповідання. - 2006р.- 182с.
  2. Грабко А. Без строку давності: Оповідання: «Стар», 2007.- 262с.
  3. Грабко А. Чужа душа: Оповідання: «Стар», 2008р.- 253с.
  4. Грабко А. Ми голяни: Історична художньо-документальна повість: ТОВ «Южполиграфсервис».- 2009.- 304с.
  5. Грабко А. Не ставай край Туману: Роман-фентазі: Херсонщина.- 2009.- 351с.
  6. Грабко А. Волхви кують - терем будують: Роман-фентазі: Херсонщина.- 2012.- 384с.
  7. Грабко А. І скажуть люди: Психологічно-портретна повість: Наддніпряночка.- 2012.- 464с.

  8. Подробнее...

Валерий Швачко

Мелодии

       © Швачко Валерий  Свидетельство №41526, 2012 года 

     Родился 07 марта 1967 года в живописном уголке Украины, в г. Сумы, в семье служащих. После  окончания десятилетки, поступил и закончил Запорожский медицинский  институт, лечебный факультет. По настоящее время работаю в здравоохранении.

     Писать стихи начал ещё в школьные годы. Ранние произведения не сохранились. Не публиковался. С моими произведениями были знакомы только самые близкие и друзья. Именно их рекомендациями и было продиктовано создание и публикация настоящего сборника «Мелодии сердца…». И эти мелодии я посвящаю всем Вам, мои дорогие, любимые близкие и родные мне люди, мои друзья…

 


Подробнее...

Антонина Смишко

 

© Смішко Антоніна Олександрівна народилася у селі Вольному Нижньосірогозького району Херсонської області. За фахом вчитель. Має вищу філологічну освіту. Ранні вірші не збереглися. Це перша збірка – життєві підсумки зрілої жінки та найкращі сподівання.

ЛЮБОВ І БІЛЬ  ДУШІ МОЄЇ

     Творіння – це суть людини. Кожен полишає свій слід саме продуктом творчої праці. Це будинок, сад, дорога, машина, одяг, посуд – тобто конкретні речі матеріального світу, чи духовні скарби – картини, книжки, музичні твори, в яких творець висловлює  свої міркування, життєві враження, найблагородніші устремління.

      Самостійне місце в духовній діяльності  посідає словесна творчість. Є певна закономірність у тому, що вчителі мови та літератури згодом самі починають писати літературні твори. Такий випадок маємо і зараз. Вчителька Антоніна Олександрівна Смішко підготувала збірку віршів «Стежки мого життя». Книжка складається з чотирьох розділів – «Роздуми», «Присвячується…», «Любов і біль душі живої» та «Віртуальний роман». Це філософське осмислення різних аспектів буття, возвеличення близьких людей, утвердження високих ідеалів.

      Роздуми автора про розмаїття людських доріг та історією рідного краю, священий хліб і вогонь сердець, про призначення  Музи і сенс  життя вже вкотре змушують зупинитись і задуматись.

      Вірші написані українською  та російською мовами і передають відповідний своєрідний ритмо - мелодійний  малюнок  та колорит кращих національних поетичних традицій.

      Посвяти соборності України, ювілеям рідного міста, школи, громадським організаціям, членам родини, колегам, учням, друзям просякнуті шанобливою любов' ю, глибинно – висотними побажаннями.


Подробнее...