Народний театр

Набор народный театр

Любительське об’єднання «Народний театр» Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» запрошує дітей та дорослих на заняття з акторської майстерності, пластики, сценічної мови, вокалу і сценарної майстерності.


Подробнее...

 

О театре

ЛОГОТИП НАРОДНИЙ ТЕАТР

Любительське об’єднання «Народний театр»

Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності»

керівник Сергій Мінєнков

 

Театральний колектив був створений у 2012 році, як аматорський драматичний колектив «Народний театр» на базі Цюрупинського ЦКД. Але згодом, у повному складі з його незмінним керівником Сергієм Мінєнковим стали художнім колективом Херсонської обласної громадської організацї. Поки колектив не в змозі працювати, як повноцінний театр, тому вирішили називатися Любительським обєднанням «Народний театр».  Склад учасників різновіковий: від 16 до 45 років. Репертуар різноманітний: від мініатюр до повнометражних спектаклів.

Учасники колективу люди  творчі, обдаровані, ініціативні, дисципліновані, постійно працюють над підвищенням своєї акторської майстерності. 

Колектив приймає активну участь у заходах Херсонської області та за її межами: ставили уривки з п’єс, створювали літературно-музичні композиції, проводили розважальні програми, обрядові дійства та ін. Іноді працює, як театр мініатюр, іноді – як команда КВК. А ще його учасники працюють ведучими різноманітних заходів та виступають читцями. В майбутньому, сподівається колектив, буде у нього достатня матеріальна база для задоволення всіх його творчих потреб. А ідей зібралося багато.

                                               IMG 7004-640х480