Фольк-гурт "Олешшя"

О группе

Фольк –гурт «Олешшя»

Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності»

керівник Антоніна Потужня

Logo ОЛЕШШЯ ТМ

Кажуть людей єднає дружба, спільна справа, робота та багато іншого. Але поміж цих так би мовити «причин», особливе місце займає любов до пісні. Саме пісня зібрала та згуртувала цих небайдужих, талановитих людей, у кількості 10 чоловік. Так у липні 2012 року група цілеспрямованих людей, закоханих в українську пісню, об’єдналися, щоб стати успішним вокальним колективом. Але для того, щоб стати успішними потрібен гарний керівник.   І він знайшовся, а точніше вона, це Антоніна Потужня, яка  на той час працювала хормейстером народного хору «Ветеран» Цюрупинського ЦКД . Ця витончена мініатюрна дівчина має неймовірної краси голос, недарма її називають «соловейко Херсонщини», та не по-жіночому сильну волю. Тому вона дійсно –ПОТУЖНЯ, потужня сила, яка веде за собою весь колектив. І якщо Антоніна –душа колективу, то учасник та адміністратор в одному лиці, Мінєнков Сергій Миколайович це серце, мозок, мотор без якого не було б подальшого розвитку. Він акумулятор, заряджає всіх своєю нескінченою енергією, добрим гумором та веселим настроєм, який спонукає на нові досягнення, не дивлячись на негаразди, які нам приносить сьогодення. А допомагає йому у всіх його починаннях та звершеннях   – кохана жінка, Мінєнкова Оксана, яка як декабристка, завжди поруч, завжди напоготові допомогти.

Особливу роль у колективі має подружжя Аліка та Любові Младзієвських. Це фанати свого діла. Про цих енергійних, оптимістичних, життєрадісних людей можна писати книжки, адже вони приймають активну участь у життєдіяльності колективу, - це його коріння.

Дійсно ізюминкою колективу є Ольга Калнауз. Тендітна жіночка з сильним характером та неабияким почуттям гумору, вона як сонечко, зігріває своїм промінням.

Весела та доброзичлива Марина Бухтяр– як дружнє плече, на яке завжди можна покластися.

Окрасою колективу та самими  молодими його учасницями  є Настуня Лазаренко та Марина Смолярчук. Це чарівні квітки із прекрасним голосом. На них можна нескінченно дивитися, та тішити погляд.

Самою «загадковою» в колективі, можна назвати Оксану Кабакову з м.Цюрупинська. З її приходом життя в колективі активізувалось ще більше та стало цікавішим. Вона стала надійною опорою для всіх його учасників.

Учасники колективу енергійні, добрі, веселі, працюють над самоудосконаленням, завжди в творчому пошуку. Але всі дуже різні за характером, їхні долі також різняться та й мешкають вони не в одному селі. Ось звідси і назву обрали відповідну - «Олешшя». Репертуар колективу дуже різноманітний, це  колядки, веснянки, українські народні та естрадні пісні. Але особлива увага приділяється як фольклорним пісням у сучасній обробці так звичайно ж фольклору  в «чистому» вигляді. Саме тому вирішили дати назву колективу фольк-гурт.

За свій короткий термін існування фольк-гурт «Олешшя»
- колектив «запальничка», в  яких самі учасники намагаються і все роблять для того, щоб подарувати людям позитив, приймав участь у багатьох заходах на теренах України та ставав лауреатом обласних, міжрегіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

IMG 7546-640х480

Прослухати пісні фольк –гурта «Олешшя»