Фестивалі. Конкурси. Проекти

ІНТЕРНЕТ-ФОТОПРОЕКТ "ЖИТТЄВА МИТЬ"

 

Інтернет - фотопроект «Життєва мить»

 

Положення

1. Загальні положення.

1.1. Інтернет - фотопроект «Життєва мить» проводиться серед усіх бажаючих, які захоплюються фотографією.

1.2. Мета Фотопроекту – виховати естетичний смак, навчити любити життя як воно є, насолоджуватися життєвими митями, популяризація фото, задоволення потреб у дозвіллі.

1.3. Організатор Інтернет – фотопроекту: Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» спільно з івент-агенцією «КіТ»

1.4. Початок проекту: 15 липня 2020 року. Кінцевий термін подачі фотографій 01 вересня 2020 року.

2. Тематичні категорії.

- Дитинство

- Друзі

- Природа

- Випадок

- Інше (за потребою можливі додаткові категорії)

3. Умови участі.

3.1. Учасниками Фотопроекту можуть бути громадяни України, яким виповнилося 16 років. У Фотопроекті можуть брати участь як аматори, так і професійні фоторепортери та фотографи.

3.2. Даний захід проводиться на некомерційній основі. Добровільні внески учасників, які здійснюються фізичними особами, фізичними особами-підприємцями, юридичними особами, використовуються на:

- забезпечення творчої роботи журі і режисерської групи;

- забезпечення учасників поліграфічною і сувенірною продукцією (дипломи, подяки, призи тощо);

- організаційно-технічне забезпечення конкурсних заходів;

Організаційний добровільний внесок (участь у інтернет-фотопроекті) становить: 100 грн.

4. Процедура проведення фотопроекту та оцінювання робіт.

4.1. Переможців фотопроекту буде нагороджено дипломами, кубками та медалями.

4.2. Кожна з робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.

4.3. Журі визначить переможців та оголосить результати оцінки робіт не пізніше 10 вересня 2020 року.

4.4. Рішення журі про присудження чи неприсудження відзнаки остаточне і оскарженню не підлягає.

4.5. Виставка робіт учасників буде опублікована на сайті Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» та буде експонуватися до кінця року.

5. Технічні вимоги.

5.1. Фотороботи повинні надаватися в електронному вигляді (для участі в конкурсі приймаються фото з розподільною здатністю не менше 3264x2448 (8 Мп).

5.2. Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення (без рамок, паспорту, надписів, дати тощо). Допускається обробка фото у графічних редакторах.

6. Заявка на участь.

Для участі у Інтернет - фотопроекті необхідно надіслати до Оргкомітету на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript наступні документи:

одним листом: заявку (виключно українською мовою), фото робіт (до 5 шт.), квитанцію оплати.

 Виславши заявку і сплативши благодійний внесок, Ви погоджуєтеся з умовами проведення Фотопроекту та діями даного Положення.

У Вашій Заявці обов’язково зазначте адресу і Номер найближчого до Вас відділення «Нової Пошти», ПІБ та контактний телефон тієї особи, яка буде отримувати нагороди Фестивалю.

Учасники отримують нагороди, кубки, дипломи «Новою поштою» (оплачують послуги доставки учасники Фотопроекту) або в інший обумовлений спосіб.

У разі відмови учасників від участі у Фотопроекті без поважної причини оргкомітет залишає за собою право не повертати будь-які внески учасників.

Банківські реквізити:

Херсонська обласна громадська організація "Творці сучасності"

код ЕДРПОУ 26185853

п/р UA953524570000026002684897694

філії – Херсонського обласного управління АТ "Ощадбанк"

МФО 352457

Призначення платежу: благодійний внесок на розвиток фестивалю. (вказати ім’я та прізвище учасника згідно заявки)

Або на картку Приват Банку: 5168 7427 2441 3970

7. Інші вимоги.

7.1. Учасник Фотопроекту має бути автором роботи.

7.2. На Фотопроект не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, які пропагують релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту.

7.3. До фотографій можна додавати коментар автора (проза, вірш тощо).

7.4. Беручи участь у Фотопроекті, автори автоматично дають згоду на безкоштовне використання будь-коли їх фоторобіт у рекламних матеріалах, на web-сайтах, при підготовці буклетів і книг. Авторські права зберігаються за учасником фотопроекту – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт.

7.5. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з Авторських Прав і Прав Власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала вищевказану роботу (роботи).

7.6. Учасники фотопроекту не отримують від Організатора фотопроекту жодної матеріальної компенсації витрат на послуги, пов’язані з підготовкою до фотопроекту.

7.7. Жюрі фотопроекту залишає за собою право прийняття або неприйняття кожної з фоторобіт, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення й уточнення причин автору.