КатегорииНовости

  • 26 Марта 2020
    Вітання з Міжнародним днем театру
      Театр – це не професія, це стиль і сенс життя, який супроводжує вас, де б ви не були. І в День театру особливо хочеться побажати вам загального визнання, вдалих ролей і яскравих вистав. Зі святом!  
  • 01 Марта 2020
    Масляна
    29 лютого творчі колективи ХОГО «Творці сучасності» спільно з агенцією «КіТ» провели у м. Гола Пристань театралізовано-розважальне дійство «Масляна».
все новости

Таланти і шанувальники

Талант

Талант – це унікальний дар, даний людині Богом чи успадкований від батьків. Це уміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших.

Психологи стверджують, що немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути обдарування. І тоді неодмінно людина почуватиметься щасливою, бо дуже часто талант відіграє вирішальну роль у долі людини.

Звичайно, природний талант потрібно розвивати, удосконалювати. Як кажуть у народі - під лежачий камінь вода не потече, тому ми чекаємо на Вас за адресою... запрошуємо таланти з усіх районів і міст Херсонської області незалежно від статі та віку. Ми допоможемо вам знайти і удосконалити свій талант. Для справжнього таланту не важливо, де він знаходиться, головним є бажання і прагнення реалізувати цей дар, спрямувати його на радість і щастя.

                                                       IMG 7400-472х640