Соціальні проекти

Творча акція

В цей нелегкий для країни час Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності», керівник Сергій Мінєнков зі своїм творчим колективом лауреатами обласних, Всеукраїнських, Міжрегіональних та обласних конкурсів та фестивалів фольк-гуртом «Олешшя», керівник Антоніна Потужня, за підтримки Цюрупинської районної ради долучитись до збору допомоги збройним силам України на теренах Цюрупинського району. До цього діла підійшли творчо у формі акції. Творча акція проходила близько години у вигляді патріотичної концертної програми, під час якої збиралася допомога нашім воїнам. Паралельно з концертною програмою проходитили міні- акції «Намалюй оберіг», «Напиши листа» на них малювали листи - малюнки як на бумазі, так і на асфальті, до яких залучилося багато молоді та дітей ( найменшому учаснику 1,8 років). Всі ці витвори будуть передані доблісним захисникам Вітчизни. Кульмінацією акції було гуртове виконання гімну України.

малюнок лист на асфальті  

По завершенню концерту всі бажаючі мали змогу записати відео звернення до воїнів та побажання всім українцям.

     А тепер короткий огляд. Першими 18 вересня 2014 року в цій акції взяли участь жителі с.Подо-Калинівка. Першими і найвідповідальнішими. На акцію прийшло близько сотні людей, особливо багато дітей, які і долучилися до міні акцій і намалювали та написали найбільшу кількість малюнків та листів. Небайдужими жителями було зібрано близько тонни провізії та 2 045грн. допомоги.

В цей же день до акції залучилися і жителі селища Нова Маячка, якими було зібрано чимало продовольчих продуктів та зібрано 1560 грн. До речі, найменший учасник, який взяв участь у міні-акції «Намалюй малюнок-оберіг» був саме з Нової Маячки.

 

20 вересня естафету прийняла Стара Маячка. До клубу, де проходила акція, протягом усього патріотичного виступу артистів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» люди зносили продукти, теплі речі, кидали у скриньку гроші. Зібрали 685грн.

По закінченню виступу у Старій Маячці волонтери переїхали до с.Ювілейне, де зібрали ще 500 грн. на потреби Збройних сил України.

25 вересня благодійний концерт відбувся в м.Цюрупинськ у сквері біля супермаркету «АТБ». Місцеві жителі дуже тепло зустрічали самодіяльних артистів з фольк-гурту «Олешшя», скандуючи «Молодці!». Зібрано пожертви 682 грн.

виступ в Цюрупинську

Завершилася благодійна творча акція в с. Великі Копані. Пройшла вона на місцевому ринку 28 вересня за підтримки народного депутата України Негоя Федора Федоровича. До неї крім фольк-гурту «Олешшя» Херсонської обласної громадської організації долучилися і музиканти з Цюрупинська. А саме: народний рок-гурт «Час уперед» керівник Деніс Романцов, які виконували народні та патріотичні пісні у рок обробці.

виступ рок-гурту ЧАС ВПЕРЕД 

виступ солістки

Зібралося близько сотні небайдужих до теперішніх подій людей, які дуже тепло зустрічали артистів та пожертвували на армію 2 586 грн.За весь час проведення благодійної акції у Цюрупинському районі та м.Цюрупинську було зібрано 8 058 грн. На ці гроші були складені акти, після чого гроші, продукти, речі, малюнки та листи були передані до Цюрупинського районного штабу з розподілу допомоги Збройним силам України для подальшого переправлення всього захисникам нашої Вітчизни.

     Також волонтери громадської організації надали допомогу у проведенні подібної акції жителям с.Солонці Цюрупинського району, яка відбулася місцевому Будинку культури за майже 100% підтримкою місцевих жителів та були присутні воїни-добровольці з цього села їх комбат та представники Цюрупинського районного комісаріату.

     До творчої акції крім жителів Цюрупинщини залучились жителі сусіднього району. А саме голова органу самоорганізації населення мікрорайону Каланчак та його жителі, запросили активістів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» до себе в містечко та зібрали 1607 грн. для реабілітації воїнів АТО.

глядачі акції

На підготовку та проведення благодійної акції було витрачено 1410 грн. Ці кошти є добровільними внесками членів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності».

За час проведення благодійних концертів та збору коштів, речей та продуктів для збройних сил України спільно із сільськими та селищними радами на території Цюрупинського району до районного штабу по координації та наданню допомоги військовослужбовцям збройних сил України надійшло 9058 гривень.

З цих коштів на суму 2045грн. були закуплені розгрузочні жилети та термобілизна.

19 вересня 2014 року розгрузочні жилети та термобілизну разом з продуктовими наборами було відправлено в зону АТО. Також речі, продукти направлялись у військові частини, які дислокуються на території Цюрупинського району (с. Мирне, с.Костогризове). Були закуплені матеріали та виготовлені знаки розрізнення і передані військовослужбовцям. Решта коштів в сумі 7013грн. знаходиться на рахунку і буде направлена на потреби військовослужбовців збройних сил України.

Кошти зібрані жителями смт.Каланчак у розмірі 1607 грн. передані учаснику АТО, якого тільки недавно освободили з полону терористів, Бабченко Анатолію Леонідовичу для проходження реабілітації.

 Окрема подяка за підтримку та проведення благодійної акції:

Свистухіній Валентині Миколаївні – голові Цюрупинського районного штабу з розподілу допомоги воїнам АТО,

Снігурській Діні Миколаївні – голові органу самоорганізації населення мікрорайону «Каланчак» смт.Каланчак,

Шургай Сергію Миколайовичу – голові Подо-Калинівської сільської ради,

Бойко Сергію Олексійовичу – начальнику пункту охорони правопорядку с.Великі Копані,

Кравченко Сергію Михайловичу – депутату Великокопанівської сільської ради,

Цюрупинському загону самооборони,

Сільським, селищним та міським радам – с.Подо-Калинівка, смт. Нова Маячка, с.Стара Маячка, смт Каланчак та м.Цюрупинськ,

ТОВ БВФ «Нежданна»,

Негой Федору Федоровичу- народному депутату України,

Лєковичу Івану Васильовичу – помічнику-консультанту народного депутата України Негой Ф.Ф.,

Гузенко Інні Леонідівні – завідувачу Старомаячківського ясла-садка та всім тим людям, хто небайдужий до своєї країни та її війська.

Велика вам дяка та мирного нам всім неба!

 листи малюнки 001 листи малюнки 002 

листи малюнки 003листи малюнки 004 

листи малюнки 005 листи малюнки