Про творців

О творцах

Ми закликаємо до єдності!

Ми докладаємо відповідних зусиль для створення та підтримки потрібного іміджу, щоб Організація користувалась довірою народу і об'єднувала людей для спільної мети. Тому що за стан справ у країні кожен громадянин відповідає особисто. Будь-яка морально зріла та відповідальна людина має в житті звітувати перед своїми нащадками не перекладаючи відповідальності за ситуацію в Україні на будь-кого.

Забезпечуючи рівні можливості і життєві шанси у реалізації соціальної активності й творчого потенціалу громадян на сучасному етапі – це сприяння створенню суспільства активних і відповідальних громадян, які приймуть участь і забезпечать в майбутньому:

- відродження духовності й моралі;

- відродження традицій високої культури;

- гармонізацію міжнаціональних відносин;

- розвиток національної мови;

- забезпечення та примноження інтелектуального потенціалу суспільства;

- повноцінний і вільний розвиток особистості, як патріота своєї Батьківщини.

Все

 

 

 

 

 

 

Стаття "Творці сучасності"

"Творці сучасності"

 

Тільки завдяки зустрічі з Сергієм Мінєнковим (на жаль, короткій) я вперше почув цей вираз – "Творці сучасності". Зацікавлений, попросив пояснити, що це таке і з чим його їдять. Сергій Миколайович із задоволенням вивів на комп'ютері відповідний сайт.

З першого погляду вразила величезна кількість завдань та обов'язків. І подумалося: засновники громадської організації, певно, забули знаменитий вираз Козьми Пруткова : "Нельзя объять необъятное". Лише подальше спілкування з Сергієм (до речі, головою правління організації) дало змогу зрозуміти: люди постійно знаходяться в пошуку – методів і форм діяльності, сфери докладання сил, виявляють потреби суспільства, його "гнійники" та запалення.

Про кількість виконаних справ – багато чи мало – можна сперечатися, адже саме виникнення "Творців сучасності" вже є потребою часу. Не було б запитів суспільства, ці люди не змогли б збитися в дружню, енергійну та ділову зграйку. Отже, вони – породження часу, який ставить перед суспільством щоразу нові вимоги, нові завдання, а відтак – вимагає нових виконавців.

Залишається тільки позаздрити людям, які, не дивлячись на обтяженість буденними справами, уміють піднятися над убогістю поточних справ, віднайти час і віддавати частку себе на громадську роботу. І це при тому, що вона, ота робота, не тільки не приносить матеріального достатку, а навпаки, часом вимагає певних жертв.

Себто так: члени громадської організації "Творці сучасності" вже по суті своїй неординарні особистості, які хочуть до денця віддати себе, свої таланти і можливості на суспільне благо.

Можна позаздрити. Можна благословити.

Тож доля і люди нехай будуть прихильними до них, хай терени не квітнуть на їхньому шляху!

 

Анатолій Грабко, член Національної спілки журналістів України.