КатегорииНовости

  • 30 Декабря 2020
    З Новим роком!
    Колектив ХОГО "Творці сучасності" щиро вітає з Новим 2021 роком!
  • 20 Ноября 2020
    З Днем Гідності і Свободи
    День Гідності і Свободи – це вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
все новости

Новини

26 квітня - Всесвітній день інтелектуальної власності

Шановні іноватори! Сердечно вітаємо вас із Всесвітнім днем інтелектуальної власності!

Бажаємо усім винахідникам, патентовласникам, власникам торгових марок, творчим особистостям та й усій інтелектуальній спільноті успіхів у своїх справах, творчої наснаги та найінноваційних розробок, що матимуть світове значення!

Вирішення завдання інноваційного розвитку економіки держави не можливе без активної творчої діяльності громадян, результатом якої є створення та комерціалізація об'єктів права інтелектуальної власності в усіх галузях науки і техніки, виробництва і суспільного життя. Ми вітаємо тих, хто використовує систему ІВ для підтримки своєї праці, її освоєння та використання у суспільстві. У 2020 році це також винахідники Херсонщини: Ясинецький О.П., Бондарев Є.І., Шебанова В.І., Заріпов І.А., Миронюк С.В., Заріпов Д.І., Берднікова О.Г., Ноженко В.І., Ляшенко Є.В., Аверчев О.В., Лавренко С.О., Росторгуєв О.В., Стовбур О.О., Мазуренко С.М..

Патенти на винаходи, корисні моделі і промислові зразки, свідоцтва на знаки для товарів і послуг, захист авторського права і суміжних прав як результат творчої діяльності є потужними інструментами сприяння економічному та культурному розвитку суспільства.

Здоров'я вам, щастя, творчої наснаги та успіхів у праці!

 

И 1