КатегорииНовости

все новости

Новини

Надійна заміна підростає

Цього року, 10 жовтня, у Великокопанівському лісництві відбулася п'ята відкрита військово-патріотична спортивна гра "Творці сучасності", привячена Дню захисника Вітчизни та річниці заснування Олешківської Січі. Позмагатися у військовій підготовці, спортивних змаганнях та показати свій творчий талант виявило бажання сім команд із трьох районів Херсонської області. А саме: загін "Чемпіон" Виноградівська ЗОШ, загін "Гайдамаки" Великокопанівська ЗОШ, загін "Сталеві вовки" Костогризівська ЗОШ, загін "Чайка" Ювілейнівська ЗОШ, загін "Українські отамани" Новомаячківська ЗОШ (всі загони - Олешківський район), загін "Нащадки козаків" Роздольненська ЗОШ ( Каланчацький район) та загін "Характерники" Бехтерська ЗОШ (Голопристанський район).

Майже шість годин змагалися між собою команди, але це змагання лише зміцнило дружбу між учасниками. Дивлячись зі сторони на все це дійство, стає так спокійно на душі. Адже ти розумієш, що підростає надійна заміна козакам та тим патріотам своєї держави, що сьогодні нас захищають.

В підсумку, за сумою всіх конкурсів, переможцем ювілейної, п'ятої гри стала команда з Костогризово. Всі команди - учасники отримали подяки та значки від організаторів, а переможців нагородили цінними подарунками, кубками та екскурсією до військової частини.

Дякуємо партнерам цього дійства, без допомоги яких важко уявити проведення Гри. А це: Громадська позиція "А що зробив ти", Великокопанівська сільська рада, ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство", Херсонський обласний Центр народної творчості, КП "Великокопанівське", Центр допомоги воїнам АТО при Херсонській ОДА, Агенція "КіТ", автоперевізник "Скіфбус", Великокопанівська ЗОШ, військовослужбовці ВЧ А 2407 та ВЧ 1836, ГО "Козацтво Таврії - Олешківська Січ", Літвіновій Ганні, Кілочку Володимиру та всім організаторам, вчителям фізичної культури і військової підготовки, медикам, що прибули на місце змагань з учасниками. Ще раз всім дякуємо і до нових зустрічей на шостих іграх через рік!

Дивіться фотозвіт за посиланням.

IMG-afca957fef8b4829782415edfab3c292-V IMG-531a3c8553d9f6b86224146be58da786-V IMG-53bee8b6e69720f506465efef1de8dee-V