Звіти

Звіт за 2020 рік частина 2

 

ІІІ.Науково-методична робота

«Книга для малюка»

У середині січня - взяли участь в зборі книжок. Книги відвезли сільську бібліотеку с. Широка Балка.

«День Святого Валентина»

14 лютого - проведено благодійну акцію на день Святого Валентина. Закуплено 20 ліхтариків. Проведено конкурси та запуск на набережній.

«Курси до медичної допомоги»

15 лютого - на прохання представників бібліотеки Людко Ніна Адамівна прочитала лекцію як доглядати за хворими, в тому числі лежачими. Зроблено фото і пост в соц.сети.

«Збір ініціативних херсонців»

28 лютого - зібрали активних партнерів, розповіли про свої проекти, надали слово для презентації проектів партнерів.

«Благодійник року»

Протягом І кварталу підготовлено та направлено заявку в номінації колективне волонтерство ІГ «А що зробив ти?»

14 квітня – підготовка і подача на конкурс соціальних проектів: Фестиваль «FEMELY FEST» та «Автошкола для дітей».

27 квітня - підготовка і подача на конкурс соціального проекту «Військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності».

04 червня – до Міжнародного дня захисту дітей провели свято для дітей ВПО. Було створено вісім локацій, на кожній з яких могло знаходитися не більше 10 осіб. Локації: лозоплетіння, майстер-класи з бісеру, оформлення пряників, ляльок-мотанок, контактний зоопарк, аквагрим, міхенді, акторська майстерність, конкурси, фотографи, машина з мильними бульбашками, флешмоб, танці. На захід приходили представники ОДА, які надали нам списки дітей воїнів АТО і ВПО.

ІV. Участь у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалях і конкурсах

та гастрольна діяльність художніх аматорських колективів

12 квітня керівник Клубу традиційних мистецтв, майстриня з бісероплетіння Мерлак Валентина взяла участь у ІІІ Всеукраїнському дистанційному фестивалі - конкурсі «Весняний Злата Фест. Золоті таланти України» та отримала Диплом за І місце у номінації «декоративно-прикладне мистецтво».

З 16 по 25 квітня проходила дистанційна акція «Яскравий Великдень», яку ініціював та провів Херсонський обласний Центр народної творчості. Протягом Великоднього тижня працівники закладів культури, освітяни, гуртківці і просто творчі мешканці нашого краю, закохані у народне мистецтво, надсилали світлини із своїми святковими рукотворами, великодніми прикрасами, сувенірами та дизайнерськими наробками.

Керівник Клубу традиційних мистецтв, майстриня з бісероплетіння Мерлак Валентина долучилася до акції і прикрасила свій сад.

28 травня керівник Клубу традиційних мистецтв, майстриня з бісероплетіння Мерлак Валентина взяла участь у Міжнародному дистанційному фестивалі - конкурсі мистецтв «Яскраві таланти весни» м. Київ, та отримала Диплом лауреата І премії у номінації «декоративно-прикладне мистецтво».

30 травня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «Співоча птаха - 2020» м. Олешки та отримав Диплом лауреата ІІІ ступеня.

 

01 червня солісти Вокальної студії Зарічний Максим та Должок Євгенія взяли участь у Міжнародному дитячому дистанційному фестивалі - конкурсі «Sunrise» м. Херсон та отримали Дипломи лауреата І ступеня.

04 червня майстрині Клубу традиційних мистецтв Мерлак Валентина та Фоменко Валентина долучилися до свята для дітей ВПО та провели благодійні майстер-класси з бісероплетіння та розпису пряників.

14 червня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у дистанційному Міжнародному фестивалі - конкурсі «Хіт - парад» м. Львів та отримав Диплом лауреата ІІІ ступеня.

 

22 червня солісти Вокальної студії, учасники любительського об’єднання «Народний театр» та майстри Клубу традиційних мистецтв взяли участь у Міжнародному дистанційному фестивалі - конкурсі мистецтв і талантів «STARS SKIFF» м. Херсон та отримали Дипломи лауреатів І та ІІ ступенів.

22 червня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у відбірковому турі телефестивалю «Таврійська зірка».

27 червня керівник Клубу традиційних мистецтв, майстриня з бісероплетіння Мерлак Валентина взяла участь у дистанційному Міжнародному фестивалі - конкурсі «Літнє рандеву в Одесі» м. Одеса та отримала Диплом за І місце у номінації «декоративно-прикладне мистецтво».

В липні місяці в м.Кобулєті (Грузія) проходив онлайн конкурс серед лауреатів міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «Помаранчевий Кобулеті», в якому здобули перемогу учасники народного фолк-гурту «Олешшя» з обрядом купальських пісень.

11 липня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у дистанційному фестивалі - конкурсі «Viva STARS of arts».

20 серпня  солісти Вокальної студії Зарічний Максим та Гаврилів Світлана взяли участь у  Всеукраїнському патріотичному фестивалі військової слави «Пісні, народжені війною в АТО… Вірші, написані війгою» м. Херсон та отримали Дипломи лауреата. Гаврилів Світлана отримала медаль за гідність та патріотизм.

24 серпня солісти Вокальної студії Зарічний Максим та Гаврилів Світлана, рок-гурт «Исповедь» та учасниця Клубу традиційних мистецтв Мордвінова Влада взяли участь у Всеукраїнському дистанційному фестивалі - конкурсі патріотичної творчості та авторських творів «#Ми_є_країна» м. Херсон та отримали Дипломи лауреатів І та ІІ ступеня. Гаврилів Світлана отримала Гран-Прі в номінації «авторська пісня».

24 серпня учасниця Клубу традиційних мистецтв Мордвінова Влада взяла участь у Міжнародному дистанційному багатожанровому фестивалі – конкурсі «Злагода єднає Україну» та отримала Диплом лауреата І ступеня.

24 серпня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у святковому концерті до Дня Незалежності України м. Гола Пристань.

3 вересня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у фестивалі-конкурсі «Княжий Вінець України» м. Херсон та отримав диплом лауреата І ступеня.

5 вересня майстрині Клубу традиційних мистецтв Костюк Тетяна та Фоменко Валентина взяли участь у фестивалі народної творчості «Душа півдня».

12 вересня соліст Вокальної студії Зарічний Максим та фолк-гурт «Олешшя» взяли участь у ІІ у Херсонській області фестивалі «Kizim Юшка Fest»

19 вересня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у святковому концерті до Дня міста Херсон.

19 вересня майстрині Клубу традиційних мистецтв Костюк Тетяна та Фоменко Валентина взяли участь у виставці до Дня міста Херсона.

14 жовтня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у фестивалі «Обладунки Воїна - Слава і Честь» м. Херсон та отримав Диплом лауреата І ступеня.

19 жовтня солісти Вокальної студії Віркун Світлана, Саідвалієв Саїд, Гаврилів Світлана, Зарічний Максим, Лобанова Марія взяли участь у XVlll Всеукраїнському конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» та отримали Дипломи лауреата.

5 грудня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі – конкурсі «Зореграй» м. Запоріжжя та отримав Диплом лауреата ІІ ступеня.

7 грудня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у святкування другої річниці «Української хати» Наукова бібліотека ім.О.Гончара.

19 грудня соліст Вокальної студії Зарічний Максим взяв участь у святковому концерті до дня Святого Миколая м. Олешки.

Виїзні концерти

08 січня фольк-гурт «Олешшя» завітав з  колядками до жителів с. Великі Копані та Раденськ.

09 січня фольк-гурт «Олешшя» завітав з  колядками до жителів с. Саги та у організації м. Херсона.

10 січня фольк-гурт «Олешшя» разом з волонтерами Центру допомоги учасникам бойових дій на Сході України привітав зі святами батальон «Сармат» 56 ОМБР у зоні проведення АТО /ООС.

Своїм виступом фольк-гурт створив атмосферу домашнього затишку, хлопці ніби побували вдома.

14 січня фолк-гурт «Олешшя» завітав зі щедрівками до Обласного центру народної творчості, учнів 39 школи мкрн. Текстильного, та Свято-Катерининського Собору м Херсон.

 

29 лютого творчі колективи ХОГО «Творці сучасності» спільно з агенцією «КіТ» провели у м. Гола Пристань театралізовано-розважальне дійство «Масляна».

Протягом дня гучно лунала весела музика, фолк-гурт «Олешшя», тріо «Січ» та солісти Вокальної студії розважали жителів міста, скрізь запрошували на дегустацію масляних смаколиків, майстер - класи з випікання грошових пиріжків та вареників.

Естафету підхоплювали актори любительського об’єднання «Народний театр» та запрошували усіх присутніх пограти у весняні ігри, взяти участь у креативному конкурсі «Пані Масляна -2020», – ніде не було переможених і всі лишилися задоволені.

Неподалік проходила виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстри ХОГО «Творці сучасності» також взяли участь у виставці.

По закінченню свята усі присутні взяли участь в обрядовому дійстві спалювання опудала Масляної.

8 березня творчі колективи ХОГО «Творці сучасності» спільно з агенцією «КіТ» провели у с. Верхні Торгаї концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

3, 10, 11, 17, 18 жовтня по 2 концерти Народний фольк-гурт "Олешшя" дарували свою творчість жителям Херсона і області.