Звіти

Звіт за 2019 рік частина 3

 

V. Участь у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних  фестивалях і конкурсах

та гастрольна діяльність художніх

аматорських колективів

З 28 по 30 червня у м. Радивилів проходив фестиваль козацької пісні «Встань козацька слава, засвіти знамена!». Херсонщину представляли народній фольк-гурт «Олешшя» і тріо «Оксамит» від ХОГО «Творці Сучасності». Господарі фестивалю спочатку з обережністю ставились до гостей з півдня, але приємно те, що пісня єднає людей, в котре довівши, що немає різниці де ти мешкаєш, на півдні чи на сході і що всі ми одна Країна Україна. Фольк-гурт «Олешшя» отримав Диплом І ступеня, тріо «Оксамит» - Диплом ІІ ступеня.

З 11 по 19 липня  фольк-гурт «Олешшя», аматорське об’еднання «Народний театр», тріо «Січ» ХОГО «Творці Сучасності» взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Помарачевий Кобулеті». Наші Театральний та Вокальний колективи єдині представники з України. Вокальні колективи стали переможцями фестивалю у своїх номінаціях, а театральний здобув Гран-прі цього конкурсу.

13-15 вересня у м. Маріуполь проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас». Це неймовірне свято української пісні! Цього року були дуже сильні хори та колективи з різних куточків України і тому для фольк-гурту «Олешшя» отримання найвищої нагороди Гран-прі стало великою честю і безмежною радістю!

28 вересня в Чорнобаївці відбувся обласний конкурс «ЄДНАЙМО РИТМ СЕРДЕЦЬ», в якому брали участь представники творчих колективів ХОГО «Творці сучасності». Серед 45 виконавців вони вибороли наступні місця:

- тріо «Січ» - ІІІ МІСЦЕ;

- Оксана Сливканич та Дмитро Максімов - ІІ МІСЦЕ

- дует «Worldmusik» та жіноче вокальне тріо «Оксамит» - І МІСЦЕ.

Катерина Еккель та Світлана Гаврилів отримали дипломи за участь.

12-13 жовтня у м. Івано-Франківськ проходив шостий міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України ''РОДОСЛАВ''. На вічевому майдані виступали колективи з Польщі, Румунії, Словенії та з різних куточків України, які представили свої програми. У продовж двох днів глядачі мали змогу насолодитися і піснями, і танцями, а також ознайомитися з цікавими обрядовими дійствами. Фолк-гурт «Олешшя» достойно представив Херсонщину, всі виступи завжди супроводжували бурні овації, було надзвичайно приємно бачити що людям подобаються пісні у нашому виконанні.

14 грудня у м.Бердянськ пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів «Я – СуперЗірка!».Народний фольк-гурт «Олешшя», тріо «Оксамит», аматорський колектив «Народний театр» та солісти вокальної студії взяли участь у фестивалі. Фольк-гурт «Олешшя» отримав Диплом лауреата 1 премії, тріо «Оксамит» - Диплом лауреата 2 премії, актори аматорського колективу «Народний театр» вибороли Дипломи лауреата 1 та 2 премії, солісти вокальної студії – Дипломи лауреата 2 та 3 премії.