Звіти

Звіт за 2019 рік

 

І. Вступ

Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності», як і раніше, не була осторонь культурно-просвітницького життя Херсонщини і 2019 рік був один з найвдаліших в історії Організації.

Була розширена географія роботи Організації (м. Нова Каховка, смт. Чаплинка, смт. Новотроїцьк, смт. Каланчак, м. Олешки, м. Херсон, м. Миколаїв, м. Гола Пристань, Олешківський, Голопристанський, Каланчацький, Чаплинський райони та ОТГ, що розташовані на території цих районів.

Організовувалася та проводилася  гурткова робота з вокального та театрального мистецтва. Проводилися семінари та майстер-класи.

ХОГО «Творці сучасності» взаємодіяла та співпрацювала з іншими:

    - громадськими організаціями;

    - підприємствами та організаціями;

    - органами влади;

    - окремими фізичними особами.

Протягом року поширювалася  інформація про діяльність громадської організації та її підрозділів, а саме: в інтернет виданнях і місцевому телебаченні та створено три сторінки у фейсбук (Кіт, Олешшя, Театр) і дві в інстаграмі (Олешшя, театр).

Проводилася підтримка членів Організації, оновлювався сайт.

До роботи Організації залучалися спонсори, меценати та підприємці.

Протягом звітного періоду колективи та окремі виконавці Організації брали участь у заходах обласного, всеукраїнського та міжнародного масштабу.

Налагоджувалася  робота з міжнародними організаціями та з етнічними меншинами Херсонщини і Миколаїва.

 Проведено три заходи з виявлення талантів.

На базі Організації проходили практику студенти-практиканти МФ КНУКіМа.

Організовувалося дозвілля членів громадської організації .

Проводилися дитячі ранків, корпоративів, концертів та виставки.

Підготовлено на 80% грант на створення історичного культурно-дозвіллєвого містечка «Олешківська Січ».

Придбалися канцтовари для повноцінної роботи Організації, меблі, принтер, ламінатор, клавіші «Ямаха». Друкувалися афіші, банера та флаєра.

Орендовано новий офіс та перезаключено договір на Інтернет.

А тепер докладніше.

До складу Організації входять такі клубні об’єднання:

 - Народний фольк-гурт «Олешшя», керівник Потужня Антоніна

        - Любительське об’єднання «Народний театр», керівник Мінєнков Сергій

- Клуб традиційних мистецтв, керівник Шагун Ксенія 

- Вокальна студія, керівник Потужня Антоніна

- Вокальний гурт «Sunrise», керівник Сливканич Оксана

- Рок-гурт «Исповедь», керівник Чернишов Олег

- Рок-гурт «Мерідіан 246», керівник Сєров Денис

- агенція «Кіт», керівник Кочубей Юлія (створена у 2019 році, як соціальне підприємство та підрозділ для створення івентів)

Протягом 2019 року відбувалися виступи колективів на кращих сценах м.Херсону та області, рекламні компанії, соціальні проекти, проводились адміністративна робота, репетиції колективів, вивчених пісень. Організовувалися виставки, семінари та майстер-класи. Було підготовлено та проведено 111 заходів, на яких були присутні приблизно 6 300 осіб.

З них для дітей – 57 заходів, це новорічні ранки, виставки та ін., на яких були присутні - 2 100 дітей;

для молоді – 11 заходів, пізнавальні програми патріотичного спрямування, творчі зустрічі, квартирники та святкові дискотеки, на яких були присутні  –       1 800 чоловік;

для людей похилого віку – 4 заходи, це святкові концерти, вогники, диспути, вечори відпочинку, на яких були присутні близько – 200 осіб.

фольклорно-обрядових – 32 заходи, на яких були присутні  – 600 чоловік;

вистав – 4, на яких були присутні близько – 600 чоловік;

для воїнів Збройних сил України – 3 заходи, це концертні програми патріотичного спрямування, на яких були присутні близько – 1000 осіб.

Колективи та учасники самодіяльності Організації неодноразово були запрошені на місцеве телебачення -ТРК «Скіфія»

Окрім культурно-просвітницької роботи членами Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» проводиться робота з наступних напрямків, це:

-         психологія;

-         авторське право;

-         патентне право та ін.

Надавалися консультації  психолога, лікаря, інженера-патентознавця, юриста, проводилися майстер-класи та ін.

Отримано Свідоцтво на знак для товарів і послуг №267873 ( клас 44).

Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» та її колективи у 2019 році тісно співпрацювали з:

Громадська позиція «А що зробив ти?», КЗ «Олешківський ЦКД», Центр допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА, Херсонський обласний Центр народної творчості, Дніпропетровський дитячий театр зоолога, Олешківський міський виконавчий комітет, Голопристанський відділ культури,  Каланчацький відділ культури,  Великокопанівська ЗОШ, Великокопанівська сільська рада,  автошкола «Скіф» м.Херсон,  Ресторан "Пан Атаман", Сільськогосподарський виробничий кооператив "Зоря Моторного", автошкола "Світлофор", SmoothLifeStyle International Woman Club, 21 державна пожежна рятувальна частина, Володимир Лисенко, Великокопанівська сільська рада, військовослужбовці в/ч А1836 і в/ч 2407, Великокопанівське лісництво  та ін.

 

 

 

 

ІІ. Проекти організації.

За звітний рік були реалізовані наступні проекти:

-       Відкрита військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності»;

-       Фестиваль рок-музики «Олешківська рок-січ»

28 вересня в м. Олешки агенція «Кіт» ХОГО «Творці сучасності» разом із Олешківським виконавчим комітетом організували та провели один з найдрайвовішихрок - фестивалів Півдня України. З 17.00 до 23.00 год. на міській пристані гурти з Нової Каховки, Олешок, Херсону та Первомайська заряджали драйвом всіх присутніх, а дівчата з Агенції «SmoothLifesyle» змагалися за титул «Міс рок – фестиваль». На цьогорічному фестивалі відзначали 30 років одні із засносновників цього фесту – рок-гурт «Исповедь». Вони до речі і обирали «міс». Нею стала Тетяна Войтишенюк. InternationalWomanClub, 21 державна пожежна рятувальна частина, Володимиру Лисенко.

  10 жовтня у Великокопанівському лісництві відбулася п'ята відкрита військово-патріотична спортивна гра «Творці сучасності», присвячена Дню захисника Вітчизни та річниці заснування Олешківської Січі. Позмагатися у військовій підготовці, спортивних змаганнях та показати свій творчий талант виявило бажання сім команд із трьох районів Херсонської області. А саме: загін «Чемпіон» Виноградівської ЗОШ, загін «Гайдамаки» Великокопанівської ЗОШ, загін «Сталеві вовки» Костогризівської ЗОШ, загін «Чайка» Ювілейнівської ЗОШ, загін «Українські отамани» Новомаячківської ЗОШ (всі загони - Олешківський район), загін «Нащадки козаків» Роздольненської ЗОШ (Каланчацький район) та загін «Характерники» Бехтерської ЗОШ (Голопристанський район).

В підсумку, за сумою всіх конкурсів, переможцем ювілейної, п'ятої гри стала команда з Костогризово. Всі команди - учасники отримали подяки та значки від організаторів, а переможців нагородили цінними подарунками, кубками та екскурсією до військової частини.