КатегорииНовости

  • 30 Декабря 2020
    З Новим роком!
    Колектив ХОГО "Творці сучасності" щиро вітає з Новим 2021 роком!
  • 20 Ноября 2020
    З Днем Гідності і Свободи
    День Гідності і Свободи – це вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
все новости

Звіти

ЗВІТ твоці сучасності за 2014

ІНФОРМАЦІЯ

про пророблену роботу Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» за 2014 рік

І. Організаційна робота

Протягом звітного періоду до організації залучалися нові її члени, в кількості 11 і станом на сьогодні чисельність становить 42.

Розширена географія роботи організації, а саме: с.Великі Копані, с.Хорли, м.Каланчак , м. Гола Пристань та м.Миколаїв.

На початку березня було відкрито новий підрозділ – Центр «Дажьбог», для роботи з талановитою молоддю. Але в зв'язку з положенням в країні робота в ньому тимчасово припинена.

За звітний період члени організація взаємодіяли та спільно проводили роботи з іншими:

- підприємствами та організаціями;

- органами влади;

- громадськими формуваннями та окремими фізичними особами; а саме:

Управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, міський відділ культури м.Херсон, обласний Центр народної творчості, Державна пенітенціарна служба України в Херсонській області, база відпочинку «Інваспорт» м.Херсон, херсонський міський Центр дитячої та юнацької технічної творчості, Цюрупинська міська рада, Цюрупинська районна рада, Голопристанський відділ культури, Каланчакський відділ культури, Великокопанівська сільська рада, Солонцівська сільська рада, Новомаячківська селищна рада, Старомаячківська сільська рада, Великокопанівська сільська бібліотека для дорослих, громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Цюрупинський районний загін самооборони «Олешківська сотня», ІТ-Центр «Інфорегіон» м.Херсон, автошкола «Скіф» м.Херсон, Херсонський державний університет та ін.

В звітний період постійно поширювалася інформація в мережі інтернет та друкованих листівок про діяльність громадської організації та її підрозділів. Проводилась робота над своїм сайтом. Створено електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та групи Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» « в КОНТАКТЕ» та фейсбуці.

Створення нових торгових марок та залучення грантів до роботи організації за звітний період не відбулося.

ІІ. Культурно - просвітницька діяльність

Стояти осторонь тих подій, які відбуваються в Державі – не можна.  Так 17 березня 2014р громада села Великі Копані та Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» вирішили допомогти військовим частинам, які були передислоковані  із західної України до Херсонської області для збереження цілісності кордонів нашого краю. На заклик сільської ради відгукнулися всі, хто небайдужий, це – депутати сільської ради,  працівники бюджетних установ, приватні підприємці, громадські організації та жителі села. На деякий час сільська рада стала продовольчим складом. Люди несли все, що було вдома. Навіть останнє приносили. Було зібрано для військових: овочі, крупи, печиво,цукор,консервація,сигарети,молочні продукти, вода та багато іншого.  За перший день 17 березня 2014 року було зібрано коштів - 10 151 грн. На ці кошти було придбано креми для взуття, креми для гоління, мило, пральний порошок, станки для гоління, туалетний папір, сірники, сигарети, шкарпетки, футболки, набори інструментів та ключів для ремонту техніки. Все це передано частинам Державної прикордонної служби України, які знаходяться в сусідньому Каланчакському районі та частині аеромобільних військ України з Новоград-Волинського в Чаплинському районі. Хочеться надіятися, що така згуртована та дружна громада залишиться і надалі. Наша єдність має бути нездоланною! Разом до процвітання! Бог і Правда на нашому боці!

10 квітня в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області відбувся семінар для психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи виправних колоній та Херсонського слідчого ізолятору із залученням Ніни Людко, фахівця у галузі психології та лайф-коучингу Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності». Основною тематикою зустрічі стало обговорення стресогенних факторів у житі кожної людини та протидія їм, з метою уникнення професійного вигорання серед пенітенціарних працівників та застосування отриманих знань під час роботи з засудженим та ув’язненим.

Основна увага присутніх була направлена на способи абстрагування від стрессогенних ситуацій. Зокрема розглянуто методи попередження та подолання стресу, такі як аутотренінг, медитація, саморозвиток, заняття спортом та  хобі.

Загалом, проведення подібних психологічних семінарів не аби як впливає на рівень компетентності психолога, як професіонала, й окрім цього вони надають фахівцям можливість удосконалювати психологічну майстерність, впроваджувати отриманні навички під час роботи з засудженими та ув’язненими в місцях позбавлення волі.

Якщо переглянути обов’язки пенітенціарного психолога, то можна зробити висновок про багатогранність завдань, які треба повсякденно виконувати, не враховуючи не заплановані ситуації, які виникають під час робочого дня. Тому 18 червня п.р. в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області відбувся семінар-тренінг за участю психолога та лайф-коуча Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» Ніни Людко, аби не передбачені питання впродовж робочого дня не ставали перепоною в професійній діяльності пенітенціарних психологів Херсонщини. Адже ділову людину та професіонала своєї справи серед інших відрізняє уміння планувати свою діяльність так, щоб за обмаль часу виконати багато справ.

Під час семінару було розглянуто повний режим дня людини, його часові періоди, основи тайм-менеджменту та прості закони управління часом, спираючись на той факт, що успіх у діяльності залежить не лише від професійної майстерності психолога, але й від його організованості, підготовленості та спланованості під час роботи та реалізації своїх функціональних обов’язків.

Крім того за допомогою проективних методик і психотерапевтичних вправ розглянуто можливість зменшення напруженості та уникнення стресогенних факторів під час виконання службових обов’язків.

Через засоби друку, телебачення  та інтернету розповсюджено інформацію про культурно-просвітницьку діяльність громадської організації «Творці сучасності» та її підрозділів.

За звітний період з культурно-просвітницької діяльності було проведено наступні заходи:

На початку року фольк-гурт «Олешшя» залучився до відновлення національних традицій українського народу, підготував та провів низку різдвяних поздоровлень організацій, установ та просто жителів півдня України:

-         м.Миколаїв (07.01)

-         с.Великі Копані (08.01)

-         м.Цюрупинськ (09.01)

-         м.Херсон (09.01)

-         станція Пойма (09.01)

-         с. Праві Саги (09.01)

У Цюрупинську  6 травня напередодні відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Серед заходів із вшанування ветеранів війни відбулося  відкриття пам’ятного знаку жертвам фашистських репресій розстріляних у 1941-1945 роках у противотанковому рові.

За свідченням сучасників в роки окупації німцями було знищено 2160 мирних жителів міста. Саме на місці масових розстрілів за ініціативою та силами  небайдужих громадян міста було встановлено меморіальний знак, як згадка про лихоліття війни. В ньому брали участь перші особи міста Цюрупинськ, міська громадської організації «Організація ветеранів м.Цюрупинськ», фольк-гурт «Олешшя» Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» та інші небайдужі люди.

На завершення мітингу-відкриття пам’ятного знака голова міста подякував ініціаторам за проведену клопітку роботу, щоб увічнити пам'ять і віддати останню шану всім учасникам Великої Вітчизняної війни.

10 травня 2014 року Дар’ївська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (№10), гостинно відкрила двері представникам громадськості та родичам засуджених. У заході взяли участь заступник начальника управління ДПтС України в Херсонській області підполковник внутрішньої служби Олена Досенко, представники управління, представники громадських організацій, спостережної комісії та родичі засуджених.

Цього дня до установи завітала і Херсонська громадська організація «Творці сучасності» у складі 12 учасників. З нагоди свята 9 травня активісти провели захід з патріотичного виховання, під час якого лунали слова та пісні присвячені Великій Перемозі, матері  та рідної неньки України. Культурний захід справив враження не тільки на засуджених, але й на гостей установи.

В рамках програми «Про культурно-просвітницьку діяльність» Херсонської обласної громадської організації, що до відродження духовності населення та збереження народних традицій було проведено низку заходів, а саме: обряд викупу нареченої,  

обрядове дійство взяття шлюбу,

весілля за народними звичаями та різдвяно-новорічні обряди.

За данний проміжок часу було вивчено записано та викладено в інтернет близько 10 пісень  патріотичного спрямування, які не залишать жодного байдужого.

Не забували і про таланти. Так 30 березня поточного року на базі Будинку вчителя, що знаходиться по в.Суворова 6 проводився смотр-прослуховування талантів м.Херсону та області, на якому розкривалися нові таланти, як серед дорослих так і серед дітей. Кожен учасник був відмічений подякою від Організації та запрошений до участі у її творчих колективах. 

20 травня 2014 року в Обласному управлінні юстиції відбулося засідання регіональної  суддівської колегії  Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків "Мої права". В суддівській колегії приймала участь засновник та активний член Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» Ніна Людко.

       23 травня фольк-гурт «Олешшя» взяв участь у заході, що присвячувався єдності України і проходив на базі Голопристанського районного Будинку культури.

В цей нелегкий для країни час, а саме у вересні 2014 року Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності», керівник Сергій Мінєнков зі своїм  творчим колективом  лауреатами обласних, Всеукраїнських, Міжрегіональних та обласних конкурсів та фестивалів фольк-гуртом «Олешшя», керівник Антоніна Потужня,  за підтримки Цюрупинської районної ради долучитись до збору допомоги збройним силам України на теренах Цюрупинського району. До цього діла підійшли творчо у формі акції. Творча акція проходила близько години у вигляді патріотичної концертної програми, під час якої збиралася допомога нашім воїнам. Паралельно з концертною програмою проходитили міні- акції «Намалюй оберіг», «Напиши листа»  на них малювали листи - малюнки як на бумазі, так і на асфальті, до яких залучилося багато молоді та дітей ( найменшому учаснику 1,8 років). Всі ці витвори будуть передані доблісним захисникам Вітчизни. Кульмінацією акції було гуртове виконання гімну України. По завершенню концерту всі бажаючі мали змогу записати  відео звернення до воїнів та побажання всім українцям.

А тепер короткий огляд. Першими 18 вересня 2014 року в цій акції взяли участь жителі с.Подо-Калинівка. Першими і найвідповідальнішими. На акцію прийшло близько сотні людей, особливо багато дітей, які і долучилися до міні акцій і намалювали та написали найбільшу кількість малюнків та листів. Небайдужими жителями було зібрано близько тонни провізії та 2 045грн. допомоги.

В цей же день до акції залучилися і жителі селища Нова Маячка, якими було зібрано чимало продовольчих продуктів та зібрано 1560 грн. До речі, найменший учасник, який взяв участь у міні-акції «Намалюй малюнок-оберіг» був саме з Нової Маячки.

20 вересня естафету прийняла Стара Маячка. До клубу, де проходила акція, протягом усього патріотичного виступу артистів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» люди зносили продукти, теплі речі, кидали у скриньку гроші.  Зібрали 685грн.

По закінченню виступу у Старій Маячці волонтери переїхали до с.Ювілейне, де зібрали ще 500 грн. на потреби Збройних сил України.

25 вересня благодійний концерт відбувся в м.Цюрупинськ у сквері біля супермаркету «АТБ». Місцеві жителі дуже тепло зустрічали самодіяльних артистів з фольк-гурту «Олешшя», скандуючи «Молодці!». Зібрано пожертви 682 грн.

Завершилася благодійна творча акція в с. Великі Копані. Пройшла вона на місцевому ринку 28 вересня за підтримки народного депутата України Негоя Федора Федоровича. До неї крім фольк-гурту «Олешшя» Херсонської обласної громадської організації долучилися і музиканти з Цюрупинська. А саме: народний рок-гурт «Час уперед» керівник Деніс Романцов, які виконували народні та патріотичні пісні у рок обробці. Зібралося близько сотні небайдужих до теперішніх подій людей, які дуже тепло зустрічали артистів та пожертвували на армію 2 586 грн.

За весь час проведення благодійної акції у Цюрупинському районі та м.Цюрупинську було зібрано 8 058 грн. На ці гроші були складені акти, після чого гроші, продукти, речі, малюнки та листи були передані до Цюрупинського районного штабу з розподілу допомоги Збройним силам України для подальшого  переправлення всього захисникам нашої Вітчизни.

Також волонтери громадської організації надали допомогу у проведенні подібної акції жителям  с.Солонці Цюрупинського району, яка відбулася місцевому Будинку культури за майже 100%  підтримкою місцевих жителів та були присутні воїни-добровольці з цього села їх комбат та представники Цюрупинського районного комісаріату.

До творчої акції крім жителів Цюрупинщини залучились жителі сусіднього району. А саме голова органу самоорганізації населення мікрорайону Каланчак та його жителі, запросили активістів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» до себе в містечко та зібрали 1607 грн. для реабілітації воїнів АТО.

На підготовку та проведення благодійної акції було витрачено 1410 грн. Ці кошти є добровільними внесками членів Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності».

 За час проведення благодійних концертів та збору коштів, речей та продуктів для збройних сил України спільно із сільськими та селищними радами на території Цюрупинського району до районного штабу по координації та наданню допомоги військовослужбовцям збройних сил України надійшло 9058 гривень.

З цих коштів на суму 2045грн. були закуплені розгрузочні жилети та термобілизна.

19 вересня 2014 року розгрузочні жилети та термобілизну разом з продуктовими наборами було відправлено в зону АТО. Також речі, продукти направлялись у військові частини, які дислокуються на території Цюрупинського району (с. Мирне, с.Костогризове). Були закуплені матеріали та виготовлені знаки розрізнення і передані військовослужбовцям. Решта коштів в сумі 7013грн. знаходиться на рахунку і буде направлена на потреби військовослужбовців збройних сил України.

Кошти зібрані жителями смт.Каланчак у розмірі 1607 грн. передані учаснику АТО, якого тільки недавно освободили з полону терористів, Бабченко Анатолію Леонідовичу для проходження реабілітації.

Окрема подяка за підтримку та проведення благодійної акції:

Свистухіній Валентині Миколаївні – голові Цюрупинського районного штабу з розподілу допомоги воїнам АТО,

Снігурській Діні Миколаївні – голові органу самоорганізації населення мікрорайону «Каланчак» смт.Каланчак,

Шургай Сергію Миколайовичу – голові Подо-Калинівської сільської ради,

Бойко Сергію Олексійовичу – начальнику пункту охорони правопорядку с.Великі Копані,

Кравченко Сергію Михайловичу – депутату Великокопанівської сільської ради,

Цюрупинському загону самооборони,

Сільським, селищним та міським радам – с.Подо-Калинівка, смт. Нова Маячка, с.Стара Маячка, с.Солонці, смт Каланчак та м.Цюрупинськ,

ТОВ БВФ «Нежданна»,

Негой Федору Федоровичу- народному депутату України,

Лєковичу Івану Васильовичу – помічнику-консультанту народного депутата України Негой Ф.Ф.,

Гузенко Інні Леонідівні – завідувачу Старомаячківського ясла-садка та всім тим людям, хто небайдужий до своєї країни та її війська.

Велика вам дяка та мирного нам всім неба!

У вересні цього ж року фольк-гурт «Олешшя» разом з факультетом «Культури і мистецтв» Херсонського державного університету на чолі з деканом факультету Лєвченко Миколою Григоровичем провели благодійні концерти для воїнів Збройних сил України, які дислокувалися у м.Миколаїві та смт.Чаплинка. 

Наша славна Україна –

 Наше щастя і наш край

Чи на світі є країна,

Ще миліша за наш край?

Таким віршом-питанням було розпочато патріотичну годину «Моя Батьківщина-Незалежна Україна.», яка відбулася 19 листопада 2014 року у Великокопанівській сільській бібліотекі для дорослих і була присвячена річниці революції гідності та вшануванню пам’яті загиблим воїнам-патріотам, захисникам України. Працівники бібліотеки створили теплу атмосферу заходу придавши йому не тільки патріотичності, а домашнього затишку. У читальному залі не було де яблуку впасти. Глядачі з захопленням слухали інформацію, яку їм зачитували ведучі та музичні номери, підготовлені самодіяльними артистами, жителями села Великі Копані. Також на патріотичній годині читали авторські вірші, дарували присутнім квіти та пригощали духмяним короваєм. Всі присутні залишились задоволені заходом та висловлювали бажання проводити якомога більше подібних заходів. Працівники Великокопанівської сільської бібліотеки для дорослих виносять подяку за допомогу в проведенні заходу Херсонській обласній громадській організації «Творці сучасності» та артистам-аматорам: Кравченко Сергію Кравченко Оксані Ігнатовій Ірині Бойко Тетяні Бойко Сергію Завгородній Клавдії Ігнатовій Олександрі Баєву Петру.

 І нехай буде у нас на Україні завжди мир!

10 грудня 2014 року Великокопанівська сільська бібліотека для дорослих в своїх стінах зібрала людей старшого покоління та тих кому не байдуже їхнє життя. У святковій домашній атмосфері школярі, аматори художньої самодіяльності села та артисти Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» під керівництвом Сергія Мінєнкова, які, до речі, надали безкоштовно звукопідсилюючу апаратуру та визвучили захід, поринули глядачів у минуле. Згадали своє дитинство та молодість, своє село, свою родину, свою батьківщину, хвилини радості і печалі, горя і щастя, бідності та багатства, голоду і достатку, розлук і кохання  та всього, що пережито в житті. Працівниками бібліотеки було розроблено та показано на заході документальний відеоролик про людей нашого краю, які внесли вагомий внесок у розвиток села Великі Копані. Весь захід проходив у вигляді вогника з випічкою та чаєм, а також великим добрим караваєм, який спекли своїми руками бібліотекарі Великокопанівської сільської бібліотеки для дорослих. А навколо столиків, за якими сиділи глядачі, були розміщені світлини життя нашого села минулих років.

По закінченню вогника глядачі ще довго не розходились, розглядаючі старі фото та слухаючі і підспівуючі пісні своєї молодості.

Впродовж всього заходу від артистів та ведучих лунали слова вдячності та побажання.

Всі присутні на заході залишились ним задоволені. Розійшлись у гарному настрої та з надією, що такі заходи  у сільській бібліотеці будуть продовжені.

ІІІ. Масово - дозвіллєва діяльність

Протягом звітного періоду для членів громадської організації були організовані зустрічі, вечори-диспути, народні гуляння та відпочинок на морі в с.Лазурне. 

15.04.2014 г. на базі «Інваспорт» членами громадської організації було організовано та проведено «Чистий четвер» 

IV. Художньо-творча робота

На базі організації  працюють клуби за інтересами, творчі колективи різних напрямків та жанрів, а саме: фольк-гурт «Олешшя», аматорський колектив «Народний театр», дует «Кумедні куми», солісти та окремі виконавці. У вересні поточного року започатковане жіноче вокальне тріо «Оксамит», під керівництвом Антоніни Потужньої.

Вони всіляко підтримують народне мистецтво та беруть участь у конкурсах та фестивалях народної творчості обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів різних жанрів і напрямків.

За звітний період ХОГО «Творці сучасності» була представлена на наступних заходах:

11 січня фольк-гурт «Олешшя» взяв участь в обласному фестивалі «Зоряна коляда Українського Різдва», який пройшов у м.Цюрупинську. Колектив був визнаний найкращим колективом фестивалю і був нагороджений подарунком та дипломом.

В березні цього року, в приміщенні Херсонського Обласного Палацу молоді і студентів відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», на якому обдаровані діти та обпалені війною ветерани бойових дій на фронтах Великої Вітчизняної війни або ж в гарячих точках миротворчих війн поділилися із глядачами своїми творчими досягненнями.

Учасники з усіх куточків України порадували шанувальників військово-патріотичної творчості власними віршами та художнім читанням літературної класики, бардівською та сучасною піснею, хореографічними композиціями та піснями Великої Вітчизняної війни. Фольк-гурт «Олешшя» та солістка і керівник гурту Антоніна Потужня здобули високі відгуки та пройшли до фіналу фестивалю.

У суботу, 21 червня на території оздоровчої бази «Чорномор» с.Лазурне Скадовського району пройшов VIII відкритий фестиваль молодіжних культур «Екстрім».

Під крила фестивалю злетілося більше 250 учасників віком від 15 до 25 років - талановитих, креативних, екстремальних представників молодого покоління Херсонщини. В ньому брали участь і учасники художньої самодіяльності Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності». Також членами організації надано допомогу в проведенні фестивалі (енергійні та креативні ведучі - Максим Пономаренко і Юлія Бугайова , які створили на сценічному майданчику святкову і невимушену атмосферу, що допомагало учасникам продемонструвати якомога яскравіше свої таланти, звукорежисер – Сергій Мінєнков озвучував концертну програму на другий день фестивалю). Група підтримки, яка складалася з трьох не дуже молодих здорових мужиків, що згадали молодість, (вони є також членами ХОГО «Творці сучасності») задавала настрій всього фестивалю.

У рамках «Екстріму» проходив конкурс краси «Міс Екстрім - 2014», в якому взяли участь 10 красунь з нашої області. Кожна з них гідно представила свої таланти і по праву здобула перемогу у своїй номінації:

Наша красуня Анастасія Лазаренко завоювала титул «віце-міс Екстрім - 2014». Всі дівчата отримали стрічки з номінаціями та пам'ятні подарунки.

Солістка Тетяна Бойко, яка представляла Херсонську обласну громадську організацію «Творці сучасності», зірвала найбурхливіші оплески другого фестивального дня і була нагороджена Дипломом та подарунком.

Понад 300 учасників аматорських творчих колективів майже з усіх регіонів України взяли участь у XII Всеукраїнському благодійному фестивалі народної творчості "Купальські зорі", який відкрився в місті Гола Пристань. Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» була представлена 6 творчими одиницями. Це солісти організації – Антоніна Потужня, Алік Младзієвський, Анастасія Лазаренко, Тетяна Бойко, комедійний дует «Кумедні куми» та фольк-гурт «Олешшя». Всі вони показали високі показники і в результаті Лазаренко Анастасія – 3 місце, Потужня Антоніна та фольк-гурт «Олешшя» -1 місця фестивалю. Тож артисти з Херсону були нагороджені подарунками, пам’ятними знаками та дипломами фестивалю.

        2-3 серпня на березі моря в с.Хорли відбувся IV Міжнародний конкурс фестиваль «Хорлівська ліра», який об’єднав майже 2 000 учасників з України та зарубіжжя. Гідно себе представили всі учасники самодіяльності громадської організації, які брали участь у фестивалі, а це: Алік Младзієвський, Анастасія Лазаренко, Тетяна Бойко, Марина Смолярчук, Антоніна Потужня та фольк-гурт «Олешшя». Останні і зайняли найвищі місця фестивалю. За що були нагороджені дипломом, кубком та цінним подарунком. Всі інші нагороджені грамотами за участь. Але ніщо не зрівняється з виступом на професійній сцені, з професійним світлом та звуком перед кілька тисячною аудиторією.

  5 - 7 серпня 2014 року в  мальовничих   Хорли Каланчацького району, що на Херсонщині, на березі Чорного моря відбувся VIII  Міжрегіональний фестиваль духовно-патріотичної пісні «Сонячні дзвони» , на якому були присутні творчі колективи та окремі виконавці з усієї  України. Аматори громадської організації (Антоніна Потужня та фольк-гурт «Олешшя»), теж долучилися до заходу і в фіналі отримали  почесне друге місце.

11 – 12 жовтня 2014 року в Палаці молоді і студентів відбувся фінал ХІІ    Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» у якому брали участь 40 виконавців.

Виступ учасників оцінювало професіональне журі, до складу якого входили: Т.Ярова – Заслужений діяч мистецтв України, директор Всеукраїнського телевізійного фестивалю «Обрій», В’ячеслав Гребенюк - Заслужений працівник культури України, заступник голови Правління Херсонського обласного відділення  Національної Всеукраїнської музичної Спілки, Алла Кащицина - Заслужений працівник культури України, заступник генерального директора Палацу молоді і студентів, Олексій Пономарьов - керівник вокального ансамблю «Дженерал войс», Олег Олексюк - поет, член Національної Спілки письменників України, завідуючий сектором культури Голопристанської  районної державної адміністрації, Ірина Близнюкова - керівник Народного художнього колективу «Ансамбль танцю «Веселі чобітки», Катерина Хардіна - головний спеціаліст відділу молоді управління у справах молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

За підсумками його роботи були визначені Лауреати фестивалю та учасники Гала-концерту, який відбувся 12 жовтня. По закінченню Гала-концерту відбулась церемонія нагородження. Всі учасники отримали дипломи та кубки.

Так у номінації «Краща авторська пісня» -   перемогла Антоніна Потужня, а у номінації «Висока виконавча майстерність» - переміг фольк - гурт «Олешшя», керівник А.Потужня, Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності».

17 жовтня 2014 року на базі Скадовського РБК відбувся щорічний обласний конкурс ансамблів народної пісні, вокальних ансамблів та малих вокальних форм «Пісенна веселка Херсонщини», у якому взяли участь 35 жанрових колективів із Каланчацького, Цюрупинського, Каховського, Скадовського, Білозерського, Чаплинського районів, міст Нова Каховка та Херсон із загальною кількістю учасників - 198 осіб.

Всі співочі колективи продемонстрували високу виконавську майстерність, сценічну культуру, відповідальний підхід до підбору репертуару, а також стабільну і постійну роботу. Усі ансамблі виконали умови конкурсу, підготувавши акапельні твори, які показали міцну вокально-хорову основу колективів. Хочеться відмітити якісні фонограми супроводу колективів, з цікавими сучасними аранжуваннями, які вдало доповнювали витупи колективів.

У номінації ансамблі народної пісні взяли участь 11 колективів, серед яких найкраще враження справив фольк-гурт «Олешшя» Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності», керівник Антоніна Потужня (І місце), які професійно продемонстрували відповідну народну манеру і стиль виконання.

Найбільшою кількістю учасників (16) відзначилась номінація малі вокальні форми. Всі учасники були добре підготовані представили цікавий репертуар та високий виконавський рівень. Високохудожніми та оригінальними, хоча і дуже різними за характером та вокальними напрямками були виступи дуету у складі Аліка Младзієвського і Сергія Мінєнкова та вокального тріо «Оксамит» Херсонської громадської організації «Творці сучасності», керівник Антоніна Потужня. Останні у своїй номінації стали лауреатами ІІІ ступеня та отримали диплом і цінний подарунок.

1 листопада 2014 року на базі Горностаївського районного будинку культури відбувся ІХ обласний фестиваль-конкурс “Опалені війною”.
Він зібрав виконавців військово-патріотичних пісень з 9 районів Херсонської області та міста Херсона. Цьогоріч пісенний фестиваль був приурочений 70-й річниці визволення України від німецьких загарбників.  Але, зважаючи на складну ситуацію та воєнні дії у зоні антитерористичної операції, організатори конкурсу продемонстрували  фотоматеріали про мешканців Горностаївського району - добровольців, які захищають територіальну цілісність України. Пам'ять загиблих часів Великої Вітчизняної війни та тих, хто загинув у “гарячій точці” на сході нашої країни присутні вшанували хвилиною мовчання.

Брали участь у цьому фестивалі і аматори Херсонської обласної громадської організації «Творці сучасності» виставивши на конкурс двох бардів, це Кравченко Сергій та Баєв Петро, солістів-виконавців, це Мінєнков Сергій та Бойко Сергій, колектив – фольк-гурт «Олешшя», керівник Антоніна Потужня. Наші артисти своїм виступом залишили приємні враження глядачам та організаторам конкурсу, а  перед церемонією нагородження організували невеличкий концерт. А відкрила його володар гран-прі цього фестивалю 2012 року Антоніна Потужня з піснею Валерія Другальова «Херсонский батальон». В підсумку  Петро Баєв став лауреатом ІІІ ступеня, фольк-гурт «Олешшя» - лауреатом ІІ ступеня, а в цілому громадська організація від організаторів фестивалю та обласної організації воїнів-афганців отримала диплом  та цінний подарунок за популяризацію пісень воєнно-патріотичної тематики. Всі учасники отримали грамоти і подарунки, залишивши в пам’яті своїй  приємні спогади про Горностаївку. Слава героям!

Протягом звітного періоду залучалися нові таланти.  Колектив фольк-гурт «Олешшя» два рази брав участь у ранкових телепроектах ТРК «Скіфія»

V. Фінансова діяльність

За пройдений період кошти для потреб організації залучалися виключно особисті членів організаторів, на які було придбано звукопідсилюючу  апаратуру, канцтовари, пальне на поїздки пошиття костюмів, проплата оренди приміщення офісу, торгової марки, інтернету та сайту.

Протягом звітного періоду велися домовленості щодо виступів колективів на кращих сценах м.Херсону та області, рекламна компанія, проводились адміністративна робота, репетиції колективів та запис фонограм (+) вивчених пісень. Було підготовлено та проведено близько 80 заходів, на яких були присутні приблизно 6 000 осіб.

Ми докладаємо відповідних зусиль для створення та підтримки потрібного іміджу, щоб Організація користувалась довірою народу і об'єднувала людей для спільної мети. Тому що за стан справ у країні кожен громадянин відповідає особисто. Будь-яка морально зріла та відповідальна людина має в житті звітувати перед своїми нащадками не перекладаючи відповідальності за ситуацію в Україні на будь-кого.

Забезпечуючи рівні можливості і життєві шанси у реалізації соціальної активності й творчого потенціалу громадян на сучасному етапі – це сприяння створенню суспільства активних і відповідальних громадян, які приймуть участь і забезпечать в майбутньому:

- відродження духовності й моралі;

- відродження традицій високої культури;

- гармонізацію міжнаціональних відносин;

- розвиток національної мови;

- забезпечення та примноження інтелектуального потенціалу суспільства;

- повноцінний і вільний розвиток особистості, як патріота своєї Батьківщини. 

25 грудня

поточного року фольк-гурт «Олешшя» Херсонської обласної громадської організації приймали участь у відкритті новорічної ялинки на головній площі м.Херсона.