КатегорииНовости

  • 10 Октября 2019
    Надійна заміна підростає
     Цього року, 10 жовтня, у Великокопанівському лісництві відбулася п'ята відкрита військово-патріотична спортивна гра "Творці сучасності", присвячена... 
  • 02 Октября 2019
    Гра "Творці Сучасності" 2019
    Запрошуємо 10 жовтня до Великокопанівського лісництва де відбудеться п'ята відкрита військово-патріотична гра "Творці сучасності". Початок о 9:00.
все новости

Авторське право

Проведення гастрольних заходів

Рекомендації щодо дотримання авторського права і суміжних прав при організації та проведенні гастрольних заходів

1. Загальні положення

1.1. Рекомендації щодо дотримання авторського права і суміжних прав при організації та проведенні гастрольних заходів (далі – Рекомендації) розроблені відповідно до Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів, Міжнародної конвенції про охорону інтересів виконавців, виробників фонограм і організацій мовлення, Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про виконання і фонограми, Конституції України, Цивільного кодексу України, Законів України: „Про авторське право і суміжні права", „Про гастрольні заходи в Україні"; постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 72 „Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об'єктів авторського права і суміжних прав", постанови Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 № 35 „Про затвердження Порядку організації та проведення гастрольних заходів" та інших нормативно-правових актів.


Подробнее...
 

Авторське право

МАКАРЕНКО  ЛЮБОВЬ АЛЕКСАНДРОВНА

Консультант, эксперт по защите авторского права. 

Цель программы:

Защита авторского права

Задачи:

1.Консультации по защите авторского права.

2.Предоставление информации для авторов,создавших произведения (поэтов, писателей, музыкантов, композиторов).

3.Помощь в оформлении документов на регистрацию и получение Свидетельства.

4.Предоставление информации для предпринимателей, директоров предприятий, заведений развлекательного характера : кафе, рестораны, бары, ночные клубы и т.д..


Подробнее...